• Let's Scare Jessica to Death

    ★★★★

  • Amityville 1992: It's About Time

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★★

  • Monstrosity

    ★★★★★

  • The Weirdo

    ★★★★★

  • American Honey

    ★★★★★

  • Blood

    ★★★★★

  • Carnage

    ★★★½

  • The Man with Two Heads

    ★★★★★

  • Fade to Black

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Naked Vengeance

    ★★★★★

  • Roar

    ★★★★

  • Kill or Be Killed

    ★★★★½

  • Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

    ★★★★★

  • Rolling Vengeance

    ★★★★★

  • Ankle Biters

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★★