• Dolemite Is My Name

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★

  • American Honey

    ★★★★★

  • The Toxic Retards

    ★★★★★

  • Splice

    ★★★★★

  • Rockets Redglare!

    ★★★★

  • Ankle Biters

    ★★½

  • The Double-D Avenger

    ★★★

  • Freeway II: Confessions of a Trickbaby

    ★★★★★

  • Die Bademeister – Weiber, saufen, Leben retten

  • Suicide Mission

    ★★★★★

  • Mary Jane's Not a Virgin Anymore

    ★★★★

  • Vibrations

    ★★★★

  • Freeway

    ★★★★★

  • Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

    ★★★★★

  • Vampire in Brooklyn

    ★★★★½

  • Creep

    ★★★★

  • L.A. Wars

    ★★★★★

  • Doppelganger

    ★★★★★

  • Street Hitz

    ★★★★

  • Just Another Girl on the I.R.T.

    ★★★★★

  • Amityville 1992: It's About Time

    ★★★★★

  • The Burning Moon

    ★★★★½

  • Riki-Oh: The Story of Ricky

    ★★★★★

  • Alien Beasts

    ★★★★★

  • Body Parts

    ★★★★½

  • Whore

    ★★★★★

  • Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Alien, Flesh Eating, Hellbound, Zombified Living Dead Part 2

    ★★★★★

  • Blood Games

    ★★★★★

  • Vice Academy Part 2

    ★★★½

  • Shakma

  • Night Killer

    ★★★★½

  • Maria's Stomach

  • The Invisible Maniac

  • Demon Wind

    ★★★½

  • Frankenhooker

    ★★★★★

  • Punk Vacation

    ★★★★

  • Dark Romances Vol. 2

  • Dark Romances Vol. 1

    ★★★★★

  • Crack House

    ★★★★★

  • Things

    ★★★★★

  • Meet the Feebles

    ★★★★★

  • A Sinful Life

    ★★★

  • Vice Academy

    ★★★★★

  • Society

  • Back Street Jane

    ★★★★★

  • The Basement

    ★★★★

  • The Weirdo

    ★★★★★

  • The McPherson Tape

    ★★★½

  • Killer!

    ★★★★★

  • Killing American Style

    ★★★★

  • Hack-O-Lantern

    ★★★★★

  • Cannibal Campout

    ★★★★★

  • Captives

    ★★★★

  • Brain Damage

    ★★★★★

  • The Video Dead

    ★★★★½

  • Deadly Prey

    ★★★★★

  • Hello Mary Lou: Prom Night II

    ★★★★★

  • Takin' It All Off

    ★★★★

  • Rolling Vengeance

    ★★★★★

  • The Revenge of the Living Dead Girls

    ★★★★

  • Slaughterhouse

    ★★★★★

  • Blood Diner

    ★★★★★

  • Blood Rage

    ★★★★★

  • Enemy Territory

    ★★★★★

  • Monstrosity

    ★★★★★

  • Killer Workout

    ★★★★★

  • Hard Ticket to Hawaii

    ★★½