Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★½

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Morbius

    ★½

  • Scream: Legacy

    ½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Pinocchio: A True Story

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • After We Fell

    ½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Old

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ½