Sort by
  • Next Goal Wins

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

  • Theater Camp

    ★★½

  • Cat Person

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • How to Take Criticism

  • Strange World

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • The Viewing

  • Pickman's Model

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Secret Ingredient

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • The Devil Conspiracy

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Tower I See

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Awaken, Sire!

  • After Ever Happy

    ½

  • The Invitation

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Baby Fever

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sting Operation: A Bumble Mockumentary

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½