Sort by
  • The Swan

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • History of the World, Part II

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • The Adults

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★★

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Best of Stand-Up 2022

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★★

  • Tom Papa: What a Day!

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Christmas... Present

    ★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★½

  • Chris Locke: Captain Bones

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½