• Shivers

    ★★★★★

  • Punch and Judy

    ★★★

  • Down to the Cellar

    ★★★★

  • The Fly

    ★★★★

  • Crash

    ★★★½

  • Szamanka

    ★★★★★

  • Decoder

    ★★★★★

  • October (Ten Days that Shook the World)

    ★★★★★

  • On the Silver Globe

    ★★★★★

  • Head-On

    ★★★½

  • Peas and Cues

    ★★★★★

  • Romance in a Pond

    ★★★★★