Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Soul Mates

    ★★★½

  • The Other Zoey

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Freelance

    ★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • The Kill Room

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • After Everything

    ★½

  • Pain Hustlers

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Jawan

    ★★★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ½

  • The Royal Hotel

    ★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★

  • El Conde

  • The Good Mother

    ½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Strays

    ★★★

  • Puppy Love

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ½

  • Inside Christopher Nolan's Oppenheimer

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Murdercise

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Carl's Date

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Miracle Club

    ½

  • The Flash

    ★★

  • The Lesson

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • The Machine

    ★★