• Avatar 2

  • Free Guy

    ★★★

  • Extraction

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Us

    ★★★

  • What Men Want

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Second Act

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★½

  • mother!

    ★★½

  • It

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Girls Trip

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Louis C.K. 2017

    ★★★½

  • Life

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Live by Night

  • Passengers

    ★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Frank & Lola

    ★★★

  • Hi Stranger

    ★★

  • Planet Earth II

    ★★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Joe Rogan: Triggered

    ★★★

  • Keeping Up with the Joneses

    ★★

  • 13th

    ★★★★½

  • Split

    ★★★

  • Storks

    ★★★★★

  • The Girl on the Train

    ★★★

  • Bridget Jones's Baby

    ★★★½

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★

  • Amanda Knox

    ★★★★

  • When the Bough Breaks

    ★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • The Light Between Oceans

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★