morgananne has logged 12 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
What If

What If

2013
×
★★★
Edit this entry  
19
The Wedding Planner

The Wedding Planner

2001
×
★★
Edit this entry  
16
Flipped

Flipped

2010
×
★½
Edit this entry  
12
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★★
Edit this entry  
06
Fed Up

Fed Up

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
06
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Post

The Post

2017
×
★★½
Edit this entry  
02
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry