Sort by
  • Silent Night

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Boudica

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • The Conference

    ★★★★

  • The Puppetman

    ★★★½

  • Jigen Daisuke

    ★★★

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • Moscow Mission

    ★★★

  • Head Count

    ★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Your Lucky Day

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Rise of the Footsoldier: Vengeance

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Bad Blood

    ★★★★

  • Raid On The Lethal Zone

    ★★★

  • Variant II

    ★★★½

  • Lamb Game

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Comeback

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • The Flood

    ★½

  • The Channel

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Fight Against Evil 2

    ★★★★

  • The White Storm 3: Heaven or Hell

    ★★★½

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Jericho Ridge

    ★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Mayhem!

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Cinnamon

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Bloody Daddy

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Mother's Day

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Hard Days

    ★★★

  • Monster

    ★★★½

  • Dead Shot

    ★★★½

  • One Ranger

    ★★★

  • AKA

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Home for Rent

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Ghost Sniper

    ★★½

  • Accused

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★