• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Encounter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Superhost

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Hard Hit

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Censor

    ★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Phenomenon

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★½

  • Violation

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • New Order

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Don't Listen

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½