Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Monolith

    ★★★

  • Sword Art Online the Movie – Progressive – Scherzo of Deep Night

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Black Friday

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½