Sort by
  • Desconectados

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

  • The Marriage App

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • The Lost Patient

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Watcher

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Good Nurse

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

  • Irma Vep

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Conversations with Friends

  • The Essex Serpent

  • The Staircase

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • The Girl from Plainville

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Ambulance

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Business Proposal

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Through My Window

    ½

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Elite Short Stories: Patrick

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

  • Mother/Android

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Landscapers

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Where Is Marta?

    ★★★★★

  • (S)He

  • Encanto

    ★★★★

  • Dopesick

    ★★★★