Taylor has logged 31 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Suicide Dolls

Suicide Dolls

1999
×
★★★
Edit this entry  
29
The Worst Horror Movie Ever Made

The Worst Horror Movie Ever Made

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sadi-Scream Vol. 3

Sadi-Scream Vol. 3

2007
×
★★★
Edit this entry  
29
Lady in the Sea of Blood 2

Lady in the Sea of Blood 2

×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Bloodrunner Zero 2

Bloodrunner Zero 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
Bloodrunner Zero

Bloodrunner Zero

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Devil Fetus

Devil Fetus

1983
×
★★★½
Edit this entry  
25
Barf Bunny

Barf Bunny

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Who Wants To Be A Vampire Bride?

Who Wants To Be A Vampire Bride?

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Sick Sex Mutants From Space

The Sick Sex Mutants From Space

×
★★★
Edit this entry  
22
The Satanic Works of Jasmine

The Satanic Works of Jasmine

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mai-chan's Daily Life The Movie

Mai-chan's Daily Life The Movie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Water Power

Water Power

1977
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Hell's Highway

Hell's Highway

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Cold Fish

Cold Fish

2010
×
★★★★
Edit this entry  
19
Pulse

Pulse

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Stalked By My Doctor: Just What the Doctor Ordered

Stalked By My Doctor: Just What the Doctor Ordered

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
666 (Beware the End Is at Hand)

666 (Beware the End Is at Hand)

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Wrong Prince Charming

The Wrong Prince Charming

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Stalked by My Doctor

Stalked by My Doctor

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Pig

Pig

1999
×
★★★★
Edit this entry  
06
Fungicide

Fungicide

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Necrophile Passion

Necrophile Passion

2013
×
Read the review Edit this entry  
04
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Terra Formars

Terra Formars

2016
×
★★½
Edit this entry  
03
P2

P2

2007
×
★★★½
Edit this entry  
03
Mommy's Deadly Con Artist

Mommy's Deadly Con Artist

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Hitch Hike

Hitch Hike

1977
×
★★★★
Edit this entry  
01
Abby

Abby

1974
×
★★★½
Edit this entry  
01
Slaughter Disc

Slaughter Disc

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Boy from Hell

The Boy from Hell

2004
×
★★★★½
Edit this entry