Taylor has logged 383 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Final Interview

The Final Interview

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
Bloodthirsty Cannibal Demons

Bloodthirsty Cannibal Demons

1993
×
★★★½
Edit this entry  
28
Cannibal Campout

Cannibal Campout

1988
×
★★½
Edit this entry  
27
Bikini Bloodbath: Christmas

Bikini Bloodbath: Christmas

2009
×
★★
Edit this entry  
26
Cannibal Claus

Cannibal Claus

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Celestial Being

Celestial Being

×
★★★★
Edit this entry  
26
Frostbiter: Wrath of the Wendigo

Frostbiter: Wrath of the Wendigo

1995
×
★★★½
Edit this entry  
25
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Big Daddy

Big Daddy

1999
×
★★★½
Edit this entry  
23
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Angel Guts: High School Co-Ed

Angel Guts: High School Co-Ed

1978
×
★★
Edit this entry  
21
Las Vegas Bloodbath

Las Vegas Bloodbath

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Jesus, the Daughter of God

Jesus, the Daughter of God

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Wrong Fiancé

The Wrong Fiancé

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
The Peeping Tom

The Peeping Tom

1997
×
★★★½
Edit this entry  
14
Angel of Death: Fuck or Die

Angel of Death: Fuck or Die

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Rot

Rot

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Hayride Slaughter

Hayride Slaughter

2001
×
★★½
Edit this entry  
13
My Sweet Satan

My Sweet Satan

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Gay for Pray: The Erotic Adventures of Jesus Christ

Gay for Pray: The Erotic Adventures of Jesus Christ

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Eaten Alive: A Tasteful Revenge

Eaten Alive: A Tasteful Revenge

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Tenement

Tenement

1985
×
★★★★
Edit this entry  
12
Heroine Cruelty Story XVI

Heroine Cruelty Story XVI

2011
×
★★★½
Edit this entry  
12
Antfarm Dickhole

Antfarm Dickhole

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Voodoo Academy

Voodoo Academy

2000
×
★★★★
Edit this entry  
11
We Await

We Await

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Totem

Totem

1999
×
★★
Edit this entry  
11
My Mother's Stalker

My Mother's Stalker

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Bad Magic

Bad Magic

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Nightmare Vacation

Nightmare Vacation

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Auntie Lee's Meat Pies

Auntie Lee's Meat Pies

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dark Reel

Dark Reel

2008
×
Edit this entry  
09
Codename: D.O.L.L. SQUAD: The Superheroine Murders!

Codename: D.O.L.L. SQUAD: The Superheroine Murders!

×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Head of the Family

Head of the Family

1996
×
★★★
Edit this entry  
08
Ozone

Ozone

1995
×
★★★★
Edit this entry  
08
Witchouse

Witchouse

1999
×
★★★
Edit this entry  
07
Eaten Alive: A Tasteful Revenge

Eaten Alive: A Tasteful Revenge

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
06
August Underground's Mordum

August Underground's Mordum

2003
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Hellblock 13

Hellblock 13

1999
×
★★½
Edit this entry  
03
Won Ton Baby!

Won Ton Baby!

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Gingerweed Man

The Gingerweed Man

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Evil Bong 777

Evil Bong 777

2018
×
★★½
Edit this entry  
01
Evil Bong 666

Evil Bong 666

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
Evil Bong: High 5

Evil Bong: High 5

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hack-O-Lantern

Hack-O-Lantern

1988
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
31
Hardgore

Hardgore

1976
×
★★★★
Edit this entry  
31
Phantom of the Opera

Phantom of the Opera

1943
×
★★★
Edit this entry  
31
Dracula's Daughter

Dracula's Daughter

1936
×
★★★½
Edit this entry  
31
Ju-on: The Grudge

Ju-on: The Grudge

2002
×
★★★★
Edit this entry