Sort by
  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The King of Stolen Valor

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Power On: The Story of Xbox

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • the end of an era

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • it's time to go home

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • a moment of recovery

    ★★★★★

  • Operation Christmas Drop

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • a sudden change in seasons

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • gliding along the river

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • My Brother Jordan

  • a road trip leading to nowhere

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • local discomfort

    ★★★½

  • feeding birds

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • a walk amongst the leaves

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Scoob!

    ½

  • TFW No GF

  • Smiling Friends

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Ouija Shark

    ★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Miami Bici

    ★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • 5Gang: A Different Kind of Christmas

    ½

  • Steven Universe Future

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • asdfmovie12

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★½

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Shaft

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Promare

    ★★★★½

  • A Dog's Journey

    ★★½

  • Mr. Pregnant

    ★★★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Collective

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Christmas Made to Order

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★½