• The Tramp

    ★★★

  • A Jitney Elopement

    ★★★

  • Day for Night

    ★★★★½

  • Three Ages

    ★★★½

  • Sherlock, Jr.

    ★★★★★

  • Our Hospitality

    ★★★★½

  • House of Fools

    ★★

  • The Island

    ★★½

  • Mermaid

    ★★½

  • The Great Buster: A Celebration

    ★★★★

  • The Garage

    ★★★½

  • The Hayseed

    ★½

  • Back Stage

    ★★½

  • The Cook

    ★★★½

  • Good Night, Nurse!

    ★½

  • Living in Oblivion

    ★★★★

  • The Trial

    ★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★½