Sort by

Marine has logged 11 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
The Bronze

The Bronze

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Teddy

Teddy

2020
×
★★½
Edit this entry  
15
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Stranger by the Lake

Stranger by the Lake

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry