Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

  • Oxygen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

  • News of the World

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Japan Sinks: 2020

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • BNA

    ★★★★

  • Mulan

    ½

  • Onward

    ★★★