Sort by
  • Mickey 17

  • Cocaine Bear

  • Missing

    ★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Lesson Plan

  • Sean eternos: Campeones de América

  • Arctic Monkeys Live at Kings Theatre

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

  • Brad Pitt: More Than a Pretty Face

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Gracias totales | Soda Stereo

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Kendrick Lamar at Glastonbury 2022

  • The Sea Beast

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

  • MTV Unplugged presents: Twenty one Pilots

  • Lightyear

  • We Cry Together

  • What Is a Woman?

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • All Hail

  • Morbius

  • Look At Me: XXXTENTACION

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Scream

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Metallica: 40th Anniversary - Live at Chase Center (Night 1)

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Action Bronson - Live at Rolling Loud California 2021

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • I Love You, I Hate You

  • All Too Well: The Short Film

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Dangerous

  • Playboi Carti - Live at Rolling Loud New York 2021

  • Stunted

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Guilty

    ★★★½