Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Fool's Paradise

Fool's Paradise

2023
×
★½
Edit this entry  
04
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★
Edit this entry  
03
Love Again

Love Again

2023
×
★½
Edit this entry  
03
Assassin Club

Assassin Club

2023
×
Edit this entry  
03
Fast X

Fast X

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Reality

Reality

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Malum

Malum

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Book Club: The Next Chapter

Book Club: The Next Chapter

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Covenant

The Covenant

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Saint X

Saint X

2023
×
★★
Edit this entry  
28
Love & Death

Love & Death

2023
×
★★★
Edit this entry  
28
Kandahar

Kandahar

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Influencer

Influencer

2022
×
★★
Edit this entry  
25
A Small Light

A Small Light

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
Mrs. Davis

Mrs. Davis

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Last Thing He Told Me

The Last Thing He Told Me

2023
×
★★★
Edit this entry  
23
The Black Demon

The Black Demon

2023
×
Edit this entry  
22
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

2023
×
★★½
Edit this entry  
21
Robots

Robots

2023
×
★★★
Edit this entry  
18
Queen Charlotte: A Bridgerton Story

Queen Charlotte: A Bridgerton Story

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Polite Society

Polite Society

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sisu

Sisu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Moving On

Moving On

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ride On

Ride On

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
Air

Air

2023
×
★★★½
Edit this entry  
15
STILL: A Michael J. Fox Movie

STILL: A Michael J. Fox Movie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Paint

Paint

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mafia Mamma

Mafia Mamma

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Mother

The Mother

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Crater

Crater

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
How to Blow Up a Pipeline

How to Blow Up a Pipeline

2022
×
★★★★
Edit this entry  
10
Enys Men

Enys Men

2022
×
★★
Edit this entry  
10
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Nurse

The Nurse

2023
×
★★½
Edit this entry  
08
The Good Mothers

The Good Mothers

2023
×
★★★
Edit this entry  
05
Maggie Simpson in

Maggie Simpson in "Rogue Not Quite One"

2023
×
★★★
Edit this entry  
03
Renfield

Renfield

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fear

Fear

2023
×
★½
Edit this entry  
02
Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

2023
×
★★
Edit this entry  
02
The Tank

The Tank

2023
×
★½
Edit this entry  
02
The Fearway

The Fearway

2023
×
Edit this entry  
28
Peter Pan & Wendy

Peter Pan & Wendy

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Clock

Clock

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
From Black

From Black

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Sound of Silence

Sound of Silence

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Dead Ringers

Dead Ringers

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry