Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Baby Ruby

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Living

    ★★★