Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Bubble

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • The Ledge

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Mixtape

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Art of Love

    ★★

  • Help

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Trip

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Ali & Ava

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Together

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Chernobyl: Abyss

    ★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Long Story Short

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Together Together

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Supernova

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music