• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Metal Lords

    ★½

  • ¿Y cómo es él?

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Horror Noire

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Good on Paper

  • Fatherhood

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Caveat

    ★★★½

  • My Own Mecca

    ★★★★★

  • Bloodthirsty

    ★★★½

  • The Boy Behind The Door

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★½

  • Shadow in the Cloud

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Lucky

    ★★★

  • Class Action Park

    ★½

  • Hunted

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Irresistible

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Stockton on My Mind

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Becky

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • The Wanting Mare

    ★★★½