Sort by
  • Ghosted

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • On a Wing and a Prayer

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • The Ritual Killer

    ★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Die Hart

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • The Strays

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Consecration

  • Sharper

    ★★★½

  • The Locksmith

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Fear

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Little Dixie

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Snow Falls

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Plane

    ★★★★

  • House Party

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★

  • Transfusion

    ★★½

  • Terror Train 2

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • The Apology

    ★★★

  • Lullaby

    ½

  • Mindcage

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Play Dead

    ★★★

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • Paradise City

    ★★★

  • The Friendship Game

    ★★

  • Spirited

    ★★★

  • The Minute You Wake Up Dead

  • On the Line

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Slayers

  • Terror Train

    ★★½

  • Supercell

    ★★½

  • Unwelcome

    ★★★

  • The Accursed

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½