Sort by
  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Magnolia

    ★★★★★

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★★

  • Searching

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Holy Motors

    ★★★½

  • The Golden Glove

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Making True Detective

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • The Imposter

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★