Sort by
  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Disenchanted

    ★★½

  • Blade of the 47 Ronin

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Old People

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • End of the Road

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

  • Pinocchio

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prêt-á-Poppy

    ★★★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★½

  • That's Amor

    ★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ½

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

  • Fire Island

    ★★★½

  • Interceptor

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • Steak Knives

    ★★★★★

  • Senior Year

    ½

  • Our Father

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★½

  • Deep Water

  • Ambulance

  • The Weekend Away

    ★½

  • The Adam Project

    ½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★½

  • All of Us Are Dead

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Pinocchio: A True Story

    ½