Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • On the Line: The Richard Williams Story

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★½