Sort by
  • Blade

    ★★★★★

  • Beetlejuice 2

    ★★★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Napoleon

    ★½

  • Wish

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★★

  • The Toxic Avenger

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Expend4bles

    ½

  • A Haunting in Venice

  • Quiz Lady

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • The Nun II

    ★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ½

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Quasi

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★