Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • 65

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Pelosi in the House

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Stutz

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Year One: A Political Odyssey

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★