Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • National Theatre Live: Good

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • An Axe in Your Hip

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Pre-Game

    ★★★★½

  • Mistletoe Ranch

    ★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • The Lady's Guide To Surviving The Zombie Apocalypse

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Monster High: The Movie

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Lucky Fish

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • As We Hold Hands

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • Seriously Red

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Scream

    ★★★★½