Sort by
  • A Hidden Life

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★

  • Get Out

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★★

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★

  • Room

    ★★★★

  • Spotlight

    ★★

  • Sicario

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • The Lobster

    ★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Ex Machina

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • It Follows

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • Gravity

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★★

  • The Imposter

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★

  • Drive

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★★★