Sort by

miriam has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
Superbad

Superbad

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
A Summer's Tale

A Summer's Tale

1996
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Undercover Wedding Crashers

Undercover Wedding Crashers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Desde que amanece apetece

Desde que amanece apetece

2006
×
Read the review Edit this entry  
07
Your Name Engraved Herein

Your Name Engraved Herein

2020
×
★★★½
Edit this entry  
02
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry