• LuLaRich

  • Cinderella

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

  • TONIKAWA: Over the Moon for You ~SNS~

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

  • Luca

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★★½

  • Loki

    ★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

  • Army of the Dead

    ★½

  • To Your Eternity

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Boss Level

  • Framing Britney Spears

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Unparalleled Parking

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • A Day in the Life of the Dead

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Soul of the City

  • WandaVision

  • Outside the Wire

  • The Dig

    ★★★

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

  • Kemono Jihen

  • Cells at Work! Code Black

  • Back Arrow

  • So I'm a Spider, So What?

  • Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town?

  • News of the World

    ★★★½

  • Puparia

  • D4DJ First Mix

  • Love and Monsters

    ★★★

  • The Day I Became a God

  • Moriarty the Patriot

  • Akudama Drive

  • Kuma Kuma Kuma Bear

  • Talentless Nana

  • Warlords of Sigrdrifa

  • TONIKAWA: Over the Moon for You

  • HYPNOSISMIC -Division Rap Battle- Rhyme Anima

  • I'm Standing on a Million Lives

  • Burn the Witch

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Enola Holmes

  • Rick and Morty vs. Genocider

  • Double World

    ★★

  • The Old Guard

  • Deca-Dence

  • Expedition Everest

    ★★½

  • Elementa

    ★★★

  • El límite infinito

    ★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • Extraction

  • Diary of Our Days at the Breakwater

  • Shironeko Project: Zero Chronicle

  • Sol Levante

  • Smiling Friends

  • Belgravia

    ★★★

  • The Chronicles of Rebecca

  • Trolls World Tour

  • Emma.

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • MIGRANTS

  • Pet

    ★★★★