Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Zoey 102

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • I’ll Be Watching

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • Roseanne Barr: Cancel This!

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • 2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Arctic Monkeys Live at Kings Theatre

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ½

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★