Sort by
  • Longlegs

  • Immaculate

  • Magpie

  • Timestalker

  • Last Swim

  • La Cocina

  • Cuckoo

    ★★★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • American Star

  • In a Violent Nature

  • A Different Man

  • Good One

  • Handling the Undead

  • Exhibiting Forgiveness

  • A Real Pain

  • Presence

  • Little Death

  • Love Me

  • Between the Temples

  • Your Monster

  • I Saw the TV Glow

    ★★★½

  • Kneecap

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • Bring Him to Me

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Lord of Misrule

    ★★

  • The Kitchen

    ★★★

  • Black Dog

  • The Talent

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Starve Acre

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Gassed Up

  • Festival of Slaps

  • Last Straw

  • Bonus Track

    ★★

  • Totally Killer

    ★★

  • There's Something in the Barn

  • Strange Darling

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Jackdaw

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Night of the Hunted

  • When Evil Lurks

  • The End We Start From

    ★★★½

  • The Teacher

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Memory

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Origin

    ★★★½

  • Shame on Dry Land

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • Sky Peals

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • NYAD

    ★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar