Sort by
  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Father Stu

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★

  • Being James Bond

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★★