Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • A Very Good Girl

    ½

  • Third World Romance

    ★★★★½

  • Rookie

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Here Comes the Groom

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Fresh

    ★½

  • The House

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Lorna

    ★★★

  • The Suicide Squad

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Deadly Illusions

    ½

  • WandaVision

    ★★

  • Death to 2020

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Valley Girl

  • Normal People

    ★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Miss Americana

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★½