Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Smile

Smile

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
X

X

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dear Zoe

Dear Zoe

2022
×
Read the review Edit this entry  
09
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eli

Eli

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry