Sort by
  • Smile

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Dear Zoe

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Eli

  • Parasite

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★