Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

  • Groot and the Great Prophecy

  • Groot's Sweet Treat

  • Groot Noses Around

    ★★★★★

  • Are You My Groot?

  • The Nun II

    ★★

  • El Conde

    ★★

  • Choose Love

    ½

  • Killer Book Club

  • Mask Girl

    ★★★★½

  • A Perfect Story

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • 548 Days: Abducted Online

    ★★★

  • King the Land

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • This World Can't Tear Me Down

    ★★★★½

  • BLACKPINK WORLD TOUR [BORN PINK] JAPAN

    ★★★★★

  • BLACKPINK: 2023 Tour 'Born Pink' Japan

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Dead Ringers

    ★★★★½

  • Ghosted

    ½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★½

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • The Glory

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Just Love and a Thousand Songs

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Christmas with You

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Zootopia+

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Romantic Killer

    ★★★★★

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Barbie Epic Road Trip

    ★★

  • Graveyard Rats

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★