miles_97 has logged 20 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Life

Life

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
King Kong

King Kong

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry