Sort by

Sara Clements has logged 31 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Swimmers

The Swimmers

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Causeway

Causeway

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Swimmers

The Swimmers

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Women Talking

Women Talking

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Strange World

Strange World

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Strange World

Strange World

2022
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Avatar

Avatar

2009
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Smile

Smile

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Son

The Son

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Moonage Daydream

Moonage Daydream

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All the Beauty and the Bloodshed

All the Beauty and the Bloodshed

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
Zen - Grogu and Dust Bunnies

Zen - Grogu and Dust Bunnies

2022
×
Edit this entry  
11
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
Read prior review Edit this entry  
07
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★
Edit this entry  
06
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Elvis

Elvis

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
Star Wars: Tales of the Jedi

Star Wars: Tales of the Jedi

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Murmuring

The Murmuring

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Nocebo

Nocebo

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Nocebo

Nocebo

2022
×
Read prior review Edit this entry  
01
The Viewing

The Viewing

2022
×
★★
Edit this entry  
01
Dreams in the Witch House

Dreams in the Witch House

2022
×
★★★
Edit this entry