Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Wonka

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Stopmotion

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Killers of the Flower Moon

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Killer Sally

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Confess, Fletch

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Woman King

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

  • Pinocchio

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Nope

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • The Flying Sailor

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Lightyear

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ½

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Three Thousand Years of Longing

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Tiger King: The Doc Antle Story

  • Nightmare Alley

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Calypso: Children of the Exodus

  • Ciao Alberto