Sort by
  • American Nightmare

    ★★★½

  • The Family Plan

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Reptile

    ★★★½

  • A Very Good Girl

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • The Missing

    ★★½

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Seasons

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • The Mother

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • Ghosted

    ★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★★½

  • Black Adam

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½