Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Wish

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Mattachine Family

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★

  • Down Low

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Egghead & Twinkie

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Owl House: For The Future

  • Missing

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Mama's Boy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

  • The Blackening

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Of an Age

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • My Fake Boyfriend

  • Lightyear

    ★★★