Sort by
  • Unpregnant

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Intermission

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★★

  • Creep

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Intruders

    ★★

  • Broken

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Newsies

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½