Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Smile

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★