Sort by
  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★

  • The Swan

  • Sly

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Take Care of Maya

    ★★½

  • Arnold

    ★★★½

  • THE DAYS

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Last Stop Larrimah: Murder Down Under

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Killer Sally

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

  • Bullet Train

    ★½

  • Nope

  • My Daughter's Killer

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • Wild Abandon

    ★★★★

  • The Northman

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Geographies of Solitude

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Super Crooks

    ★★★★

  • Hellbound

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★½