Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • The Dead Don't Die

  The Dead Don't Die

  ½

  What the fck was that? The worst zombie movie ever.

 • Xtreme

  Xtreme

  ★★★

  Klasik aksiyon filmi, sıkmadan izletiyor. Normalde 2.5 yıldızlık bir film ama kavga sahnelerinde şarkı çalması çok iyi. Yarım yıldızı da onun için verdim. Bir anda şarkı çalıyor 3-4 saniye sonra kesiliyor. Böyle farklı şeyleri seviyorum.

Popular reviews

More
 • The Shawshank Redemption

  The Shawshank Redemption

  ★★★★★

  I love this movie. I watched it 4-5 times until now. When I first watched, I was locked in a room. I had broken the lock of the window and entered the other window. It has a big effect on me.

  Bu filmin yeri bende ayrı. Şu ana kadar en az 4 kere izledim. İlk izlediğimde teyzemlerde bir odada kulaklığımı takmış son ses müzik dinliyordum (tabi o zamanlar ergenim kalabalık sevmiyorum, insanlardan uzak duruyorum). Ev epey kalabalık annemler altı kardeş…

 • The Terminal

  The Terminal

  ★★★½

  My last flirt suggested this movie to me. Our love could also be like the love of the lead stars, but she didn't fall in love with me.

  En son flörtüm önermişti bana bu filmi. Başroller gibi sevebilirdik birbirimizi ama napacaksın hayat işte, bizi beğeneni biz beğenmeyiz bizim beğendiğimizse bizi beğenmez. (Paralel evrende 2013'teki Mert yazmış bu yazıyı. Facebook'tan kopyala yapıştır yapmış).